Pierwszy samochód forum moto
Własny warsztat samochodowy - Wersja do druku

+- Pierwszy samochód forum moto (http://pierwszysamochod.com.pl)
+-- Dział: Forum samochodowe (http://pierwszysamochod.com.pl/Forum-Forum-samochodowe)
+--- Dział: Serwisy / warsztaty samochodowe (http://pierwszysamochod.com.pl/Forum-Serwisy-warsztaty-samochodowe)
+--- Wątek: Własny warsztat samochodowy (/Thread-W%C5%82asny-warsztat-samochodowy)Własny warsztat samochodowy - miky - 02-13-2018

Czy warto dziś inwestować we własny warsztat samochodowy mając niewielki zasób gotówki i pierwszych klientów? Sfinansowanie podstawowego wyposażenia typu https://raconstruction.pl/stoly-warsztatowe/ciezkie/ nie byłoby problemem. Zastanawia mnie jednak na co trzeba zwrócić uwagę prowadząc tego typu biznes prócz oczywiście ciągły dopływ klientów?


RE: Własny warsztat samochodowy - motoryna - 03-07-2018

To zależy, bo jak będziesz chciał zainwestować w profesjonalny sprzęt typu https://wyposazeniemm.pl/pol_m_Klimatyzacja_Stacja-klimatyzacji-1090.html i ci się to nie zamortyzuje, to będzie problem. Moim zdaniem można próbować swoich sił w tym biznesie krok po kroku, ale bez kredytu, bo ten może wszystko popsuć.


RE: Własny warsztat samochodowy - Jolka - 05-23-2018

Jeżeli ktoś ma pojęcie, to powinien inwestować. Ważne w takim biznesie, potrzebna jest wysoka jakość usług i dobre zaopatrzenie. Tutaj warto przejrzeć oferty typu http://oponysatoya.pl i jeszcze przed startem porozumieć się z dostawcami.